ناودونی

ناودانی پروفیلی است با مقطع فولادی که ازنورد بیلت هایی از جنس فولاد کربنی ساخته شده و شکل سطح مقطع آن از یک جان افقی و و دو بال عمودی به شکل حرف U انگلیسی تشکیل شده که در زوایه های داخلی مقطع انحنای گردی دارد. این پروفیل در گروه پروفیل های باز قرار می گیرد.از این پروفیل در مصارف صنعتی و ساختمانی بسیار استفاده می شود. ناودانی های ساخته شده 3حالت دارند: پرسی ، که به وسیله پرس شکل مورد نظر را به آن می دهند. فابریک ، از همان ابتدای فرآیند تولید ، از خط تولید خارج می گردد و به ناودانی های نورد گرم و نورد سرد تقسیم می شوند.
نبشی جهت اتصالات پل ها به ستون ها و یا تیرآهن ها به بیم های باربر و اتصالات ستون ها به صفحات در فوندانسیون ، هم چنین برای ساختن ستون و خرپا به کار می رود . همچنین در برخی سازه ها مانند سازه های مربوط به آسانسورها نبشی های خرد شده مورد استفاده قرار می گیرند که اصطلاحا نبشی لقمه گفته می شود. و نبشی ها به دو صورت می باشد که هم پرسی است و هم فابریک.
تمام موارد را ما ارائه و بهترین قیمت را از ما بخواهید، با کارشناسان ما تماس گرفته تا از آخیرن قیمت های بازار مطلع و ارزانترین و بهترین کیفیت را از ما بخواهید. با سیستم تضمین قیمت ما از خرید خود اطمینان حاصل کنید.
انواع ناودانی، انواع سپری، انواع نبشی، انواع نبشی و ناودانی استنلس استیل با بهترین کیفیت و خاص ترین خدمات حاصل تماس با کارشناسان ما خواهد بود.

با توجه به نوسانات قیمت، جهت دریافت لیست قیمت با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 44539553

تلفن: 44534988

تلفن: 44533077

فکس: 44594358

موبایل : 09121124855